Infokorp logo

O nás

Portál Inforkorp.cz vznikl v reakci na přijetí nového zákona č. 92/2012 Sb. o obchodních korporacích, který rozšiřuje povinnost společností uveřejňovat informace a dokumenty na internetových stránkách.

Ve snaze ušetřit společnostem vysoké náklady na tvorbu či změnu svých internetových stránek a jejich pravidelnou aktualizaci, přináší infokorp.cz jednoduchý a praktický způsob jak informace a dokumenty na internetu uveřejňovat a vyhnout se tak hrozící pokutě až ve výši 100.000 Kč.

Infokorp.cz je jeden z projektů společnosti CEVONTI Corporate Solutions s.r.o., jejíž zakladatelé mají dlouhodobou praxi v oblasti práva a informačních technologií a kteří si dali za cíl poskytovat společnostem jednoduché a rychlé řešení korporátních procesů.

Infokorp.cz staví na svých propracovaných technologických postupech, které Vám umožní vkládat dokumenty na portál jednoduše přes automatizovaný systém a nemusíte tak vynaložit čas a peníze na komunikaci s programátory svých internetových stránek. Na denní bázi aktualizujeme údaje o společnostech dle obchodního rejstříku, Vámi zaslané dokumenty v průběhu několika hodin na stránce uveřejníme a zajistíme pro Vás i jejich uveřejnění ve sbírce listin příslušného rejstříkového soudu. Využitím našich služeb se oprostíte od rozsáhlé administrativy a budete se tak moci věnovat rozvoji své společnosti.

Kdo jsme?

Infokorp.cz je portál provozovaný společností CEVONTI Corporate Solutions s.r.o., se sídlem V háji 15, Praha 7, 170 00, IČ: 015 57 688, zapsanou v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 208383.

Podnikatelské zásady portálu infokorp.cz

  • Na portálu Infokorp. cz nikdy neuveřejníme žádnou reklamu.
  • Žádné údaje, které obdržíme od našich klientů, neposkytneme třetím osobám.
  • Jsme otevřeni a rádi vyhovíme jakýmkoliv požadavkům našich klientů ohledně služeb, které poskytujeme.

V případě jakýchkoliv dotazů prosím kontaktujte

Mgr. Nela Čechová

Projektový manažer portálu Infokorp.cz
CEVONTI Corporate Solutions s.r.o.
tisonova@cevonti.cz
Tel: +420 728 962 553